Školní 637/2

Hlučín 748 01

+420 773 381 183

info@dentano.cz

Zářivý úsměv s BlancOne: Vše, co potřebujete vědět o moderním bělení zubů

Bělení zubů se stalo v oblasti estetické stomatologie klíčovým prvkem, a metoda BlancOne nám přináší technologický pokrok v této oblasti. U nás na klinice či u zubní hygienistky můžete využít profesionální bělení zubů BlancOne, které spojuje výkonný gel s aktivními složkami, například peroxidem vodíku, pro efektivní odstranění pigmentace a zubních skvrn. Tato metoda využívá přesně kalibrovaných světelných zdrojů, které aktivují tyto složky, zajišťují homogenní bělení a minimalizují citlivost zubů.

Pro koho je vhodné profesionální bělení BlancOne v ordinaci? Tato metoda se osvědčila u pacientů s různými odstíny zubů a nabízí možnost individuálního nastavení intenzity bělení dle potřeb každého pacienta. Moderní technologie používané v této metodě zajistí precizní výsledky s minimálním rizikem negativních účinků na zubní sklovinu.

Pro ty, kteří preferují pohodlí domova, je k dispozici i domácí verze BlancOne. Tato varianta využívá speciálních nástavců a gelu, který obsahuje složky pro bezpečné a efektivní bělení zubů. Technologie používaná v domácím provedení BlancOne respektuje individuální potřeby pacienta a umožňuje jim dosáhnout profesionálních výsledků ve svém vlastním prostředí.

Výhody této technologie nekončí jen u výsledku. Moderní BlancOne nabízí neinvazivní přístup k bělení zubů s minimálními vedlejšími účinky. Šetrnost k zubní sklovině a rychlý, efektivní proces jsou klíčovými rysy této technologie.

BlancOne není jen bělení zubů, je to cesta k novému sebevědomí a krásnému úsměvu s využitím špičkových technologií v oblasti estetické stomatologie. S touto moderní metodou je dosažení bílých a zářivých zubů doslova na dosah ruky.