Školní 637/2

Hlučín 748 01

+420 773 381 183

info@dentano.cz

Bělení zubů

Revoluci ve světě bělení zubů přináší efektivní systém BlancOne. Bělení zubů nebylo nikdy rychlejší a jednodušší! Opravdu viditelné výsledky již po prvním bělení s dlouhým trváním. Vyzkoušejte balíčky pro profesionální aplikaci v naších ordinacích či dokonce z pohodlí domova.

Technologie BlancOne

Bělení zubů BlancOne je výsledkem jedinečné technologie vyvíjené 15 let, která vedla k novému přístupu bělení. Nefunguje jen na bázi světelných technologií jako konvenční způsoby bělení, ale fotochemický gel obsahuje kromě peroxidu také 2 speciální složky. Ty dokáží gel rozložit tak účinným způsobem a rychlostí, které běžné gely nejsou schopny.

Díky fotosenzibilizátorům a katalyzátorům vzniká během pár minut zcela nový typ kyslíku (tzv. singletový). Tato atomová forma bez volných radikálů dokáže provádět oxidační účinek rychleji, hlouběji a bezpečněji než dokáží běžné bělící gely.

 Systém BlancOne vyvinul 5 způsobů bělení – CLICK, TOUCH, HOME, XTRA a ULTRA.

5 variant systému BlancOne

CLICK

Ideální start, který dokáže zesvětlit zuby o 4-5 odstínů. Dá se aplikovat třeba na závěr po dentální hygieně jako třešničkou za ošetřením.

TOUCH

Intenzivnější varianta verze CLICK. Spočívá v aplikací 3-4 varianty CLICK, čímž docílíme hlubšího a trvalejšího odstínu bílé barvy na vašich zubech.

HOME

Kombinace systému CLICK, TOUCH a ULTRA. Jedná se o pohodlné domácí bělení ve dvou verzích – DAY (na 2 hodiny) a NIGHT (přes noc).

XTRA

Verze XTRA slouží k udržování a prodlužování jakéhokoliv bělení zubů. Údržbový program je na 3 měsíce a dá se opakovat, navíc je jednoduše aplikovatelný.

ULTRA

Systém pro problematické případy a náročné pacienty. Využití lékařských metod bělení s fotochemickou aktivací 29% peroxidu vodíku. 

Toužíte také po zářivě bílém úsměvu?