Školní 637/2

Hlučín 748 01

+420 773 381 183

info@dentano.cz

Technologie

Kvalitní technologie nejvíce ocení naší pacienti

Technologie v našem zubařském oboru se neustále vyvíjí a posouvají vpřed, takže držíme krok a chceme našim pacientům dopřát tu nejkvalitnější péči. Zákroky jsou pak celkově šetrnější, rychlejší a pokud možno co nejméně bolestivé. V našich ordinacích máme také specializované stroje jako rentgeny, frézy, skenery a další. Pokud Vás naše zubařské vybavení a co vše s ním dokážeme zajímá, vše se dozvíte na této stránce.

OPG SNÍMEK

Špičková technologie panoramatického rentgenu celého rozsahu chrupu a sousedících struktur. Přístroj vytváří snímky rychle a bez nutnosti vyvolávání.

3D SKEN CEREC

Jedinečný patentovaný princip skenování „High Frequency Contrast Analysis“ s vysoce přesným senzorem zpracovává až 1 milion 3D bodů za sekundu. 

BĚLENÍ BLANCONE

Bělení zubů BlancOne je výsledkem jedinečné technologie vyvíjené 15 let, která vedla k novému přístupu bělení, dostupné v několika variantách užití.

TOP VYBAVENÍ

Zakládáme si na tom, aby bylo vybavení všech ordinaci ve špičkové kvalitě, ať už se jedná o elektronické zařízení nebo běžné příslušenství pro lékaře.

Nahlédněte do našich ordinací

Zubní 3D sken CEREC Primescan AC

Skenování nebylo nikdy jednodušší, než nyní díky skenu CEREC Primescan AC se střední frézou CERES MC X.

Jedinečný patentovaný princip skenování „High Frequency Contrast Analysis“ s vysoce přesným senzorem „Smart Pixel Sensor“, který zpracovává až 1 milion 3D bodů za sekundu. Dynamická čočka umožňuje, díky většímu zornému poli, skenování až do hloubky 20 mm. Výsledné skeny jsou extrémně ostré a tím je zajištěna vysoká ostrost hran, pro zhotovení přesné požadované náhrady. Skeny jsou barevné a realistické.

Software CEREC umožní navrhnout přesnou náhradu a díky propojení s frézou okamžitě zajistit její výrobu, bez nutnosti posílání skenu do frézovacího centra.

AirFlow Prophylaxis MASTER

Unikátní čistící bojovník proti zubnímu kazu a zdravé a šetrné prevenci o Váš chrup.

Prášek AIRFLOW Plus velmi efektivně odstraňuje biofilm, skvrny a zubní kámen. Jde o kombinaci pískovacího přístroje a světelného ultrazvuku. Přístroj nabízí velkou efektivitu, šetrnost a komfort pro pacienta i lékaře, zároveň splňuje ty nejpřísnější hygienické standardy. Ošetření během dentální hygieny je tak velmi účinné a pro pacienta pohodlné.

Operační mikroskopy a lupové brýle

Při ošetření je důležitá preciznost a maximální přesnost. To nám umožňují operační mikroskopy a lupové brýle.

ZEISS EXTARO je špičkový dentální mikroskop, který nám pomáhá k zajištění nejpreciznějšího ošetření. Technologie je kompletně integrovaná do závěsného ramena. Mikroskop zajistí účinnější detekci zubního kazu a jednodušší pracovní postup při rekonstrukci zubů. Zeiss Extaro nabízí jedinečnou kombinaci vizualizačních módů. Mikroskopický fluorescenční režim rozpoznává dva různé materiály, čímž odlišuje hranici mezi vlastním zubem a výplňovým materiálem.

Teleskopické lupové brýle ZEISS poskytnou stereoskopický obraz s až 2,5 násobným zvětšením. Brilantní kvalita obrazu umožní rozeznat nejjemnější struktury a pomůže nám odvádět nejkvalitnější a velmi precizní práci.

Panoramatický rentgen VATECH

Panoramatický rentgen (OPG) je velkým pomocníkem pro lékaře, k celkové diagnostice chrupu.

OPG je zhotovení panoramatického rentgenu digitálním způsobem, kdy se minimalizuje poškození radiací. Zhotovený snímek máme ihned v počítači a můžeme s ním okamžitě pracovat, upravovat či zvětšit bez nutnosti čekání. Snímek můžeme ihned odeslat také emailem, pokud k nám dorazíte na OPG rentgen na žádost vašeho lékaře. Při první návštěvě u nás je OPG snímek jedno z prvních míst, kde vás zavedeme, aby měl lékař kompletní přehled o vašem chrupu.

OPG snímek zhotovujeme také pacientům z jiných lékařských ordinací na žádost dalších lékařů.