Školní 637/2

Hlučín 748 01

+420 773 381 183

info@dentano.cz

O nás

Naše zubní klinika Dentano se nachází v prostorách Domu zdraví Hlučín. Zde nabízíme zázemí recepce a 5 plně vybavených moderních ordinací. Nabízíme komplexní ošetření a dosažení dlouhodobě funkčního chrupu našich pacientů. Našim cílem je stabilně a kvalitně ošetřený a spokojený pacient.

Jak to začalo?

V roce 2015 MDDr. Marta Konečná odkoupila zubařskou ordinaci a tehdy začala historie kliniky Dentano. Již v roce 2016 došlo k zakoupení přístroje na zhotovení panoramatických snímků – ten v tu dobu neměl v okolí konkurenci, což přispělo k rozšíření kliniky o další ordinaci. Klinika se téhož roku rozrostla nejen o ordinaci, ale především o skvělého zubaře a životního partnera Marty, MDDr. Jakuba Konečného.

Největšími změnami v historii kliniky byla kompletní rekonstrukce budovy v letech 2019 – 2020, díky které mohly vzniknout další 3 ordinace, včetně ordinace dentální hygieny.

MARTA KONEČNÁ

ZUBNÍ SPECIALISTKA

Moderní vybavení a design

S nákupem přístroje na zhotovení panoramatických snímků přišel zlom, kdy jsme pochopili, jakým směrem se vydat. Na naší klinice pracujeme jen s nejkvalitnějšími přístroji a materiály. Díky nim dokážeme našim pacientům zajistit šetrnější a rychlejší ošetření, než je zvykem.

Hodně nás také ovlivnili naši zaměstnanci, kteří jsou s námi od úplného začátku kliniky až do současnosti. Stali se z nás přátelé a celá klinika získala rodinnou atmosféru, kterou se snažíme přenést i na naše klienty.

Aby se naši pacienti i lékaři cítili co nejlépe, každá z ordinací je koncipovaná do určitého motivu. Najdete u nás ordinaci s okouzlujícím úsměvem Audrey Hepburn, pro milovníky hor máme obraz hory Matterhorn a v ordinaci dentální hygieny na vás dokonce cení zuby velký lev. Další ordinace je ideální pro mlsouny, zde na zdech visí sladké makronky a při návštěvě poslední ordinace si budete připadat jako na pláži na Hawai.

Náš tým

MARTA
KONEČNÁ

JAKUB
KONEČNÝ

KATEŘINA
RICHTEROVÁ

MARTIN
SPURNÝ

NELA
TYRALÍKOVÁ

MARIE
KOTTERBOVÁ

MICHAELA
KOŽÁROVÁ

TEREZA
SCHENK

GABRIELA
PASTRNKOVÁ

BARBORA
PLUCAROVÁ

VERONIKA
LUČAN

ŠÁRKA
KONEČNÁ

Prohlédněte si vybavení naší kliniky