Školní 637/2

Hlučín 748 01

+420 773 381 183

info@dentano.cz

Nadčasová péče o dětský chrup: Paní doktorka Konečná zdokonaluje své dovednosti na Blanc akademii

V ordinaci naší paní doktorky Marty Konečné se objeví nový diplom, a to díky účasti na prestižním kurzu Moderní pedostomatologie na Blanc akademii v Žilině. Tato akademie, známá svým excelentním vzdělávacím programem v oblasti stomatologie, přivítala naši paní doktorku jako jednu z vybraných účastnic kurzu.

Moderní pedostomatologie není pouze fráze, ale klíčový koncept pro posunutí hranic péče o dětské pacienty. Naše paní doktorka nejenže věnuje zvláštní pozornost komplexnímu ošetření mladých pacientů, ale disponuje nejnovějšími poznatky a technikami, které jí umožní ještě lépe reagovat na individuální potřeby každého dítěte.

Kurz na Blanc akademii v Žilině se zaměřil na inovativní metody diagnostiky, prevence a léčby stomatologických problémů u dětí. Paní doktorka Konečná získala hlubší vhled do problematiky a naučila se praktickým dovednostem, které okamžitě začne uplatňovat v péči o své malé pacienty.

„Jsem nadšená možností neustálého vzdělávání se a sledování posledních trendů ve stomatologii. Moderní pedostomatologie přináší do mé praxe nové perspektivy a možnosti, jak posílit základy pro zdraví úst a chrupu dětí,“ říká paní doktorka Marta Konečná.

Pro naše malé pacienty to znamená ještě kvalitnější a komplexnější péči o jejich ústa. Paní doktorka se již těší, až bude moci využít nově nabytých znalostí a dovedností na konkrétních případech a přispěje tak k dlouhodobému zdraví ústní dutiny dětí ve své praxi.