Školní 637/2

Hlučín 748 01

+420 773 381 183

info@dentano.cz

Technologie BlancOne, bělení zubů pro všechny

Kdo by netoužil po zářivě bílém úsměvu na počkání, bez nepříjemné citlivosti zubů, rychle a navíc za příznivou cenu? Zdá se vám nemožné spojit tyto požadavky do jednoho? S novou profesionální technologií bělení zubů BlancOne dosáhnete skvělých výsledků a to zcela bez kompromisů.

Bělení zubů BlancOne je výsledkem jedinečné technologie vyvíjené 15 let, která vedla k novému přístupu bělení. Nefunguje jen na bázi světelných technologií jako konvenční způsoby bělení, ale fotochemický gel obsahuje kromě peroxidu také 2 speciální složky. Ty dokáží gel rozložit tak účinným způsobem a rychlostí, které běžné gely nejsou schopny.

Díky fotosenzibilizátorům a katalyzátorům vzniká během pár minut zcela nový typ kyslíku (tzv. singletový). Tato atomová forma bez volných radikálů dokáže provádět oxidační účinek rychleji, hlouběji a bezpečněji než dokáží běžné bělící gely.  

Systém BlancOne vyvinul 5 způsobů bělení: CLICK, TOUCH, HOME, XTRA a Ultra.

Systém CLICK je ideální způsob, jak začít s bělením zubů. Dokáže zesvětlit o 4-5 odstínů během pár minut, navíc za skvělou cenu. Může se stát skvělou tečkou vaší příští návštěvy dentální hygieny, kdy budete odcházet se zářivým úsměvem. Tento systém je velmi šetrný, proto jej může podstoupit každý a navíc opakovaně.

Systém TOUCH je intenzivnější verzí výše zmíněné metody CLICK. Princip spočívá v aplikování 3-4 systému CLICK během jedné návštěvy. Díky ní získáte hlubší a trvalejší odstín bílé, přitom stále se šetrným výsledkem pro vaše zuby.

Systém HOME je kombinací systému CLICK, TOUCH a ULTRA. Jedná se o pohodlné domácí bělení zubů díky nosiči. Systém HOME je k dostání ve dvou verzích – DAY (na 2 hodiny) a NIGHT (přes noc).

Systém XTRA je metoda udržování a prodlužování jakéhokoliv bělení zubů ze zubní ordinace. Údržbový program je na 3 měsíce a dá se opakovat. Aplikace je jednoduchá, díky gelu ve formě zubní pasty nebo bělícího pera.

Systém ULTRA je lékařské bělení, vhodné pro problematické případy a náročné pacienty. Systém využívá lékařskou metodu bělení s fotochemickou aktivací 29% peroxid vodíku. Lze jej opakovat až 6x za jednu návštěvu a dosáhnout až překvapivých výsledků.

Skvělý způsob, jak zaznamenat své výsledky v bělení, je aplikace BlancOne PRO. Díky ní získáte rádce, jak se správně starat o Vaše vybělené zuby, čemu se vyhnout nebo naopak jak podpořit bílý odstín. Můžete si nechat udělat fotografii svého chrupu před a po a navíc Vám aplikace naplánuje a poté připomene Vaši další návštěvu k rozzáření úsměvu.